Historia Kalendarium Profil Firmy Produkty Certyfikaty Newsy Sprzedaż nieruchomości Kontakt

Profil firmy

ZWCH STILON S.A. jest producentem tekstylnych włókien z:      Są one produkowane i sprzedawane jako włókna gładkie, teksturowane, snute i skręcane. Nasze wyroby mają zastosowanie w produkcji odzieży sportowej i wierzchniej, bieliźniarstwie, pończosznictwie oraz w przemyśle samochodowym.

     Założona prawie 60 lat temu firma dba o jakość i powtarzalność swoich wyrobów oraz o dobre relacje z klientami. Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Dobrze wykształcona kadra, potrafiąca doradzić i wspólnie z klientem rozwiązać jego problemy stwarza dobre warunki do współpracy. Rzetelność i partnerska współpraca są podstawą zaufania do Stilonu. W chwili obecnej firma zatrudnia 510 osób.

     ZWCH STILON S.A. zawsze był nastawiony proekologicznie. Od wielu lat prowadzi bardzo konsekwentną politykę bezpieczeństwa i ochrony środowiska, opartą na ciągłej edukacji pracowników - od zarządu firmy poczynając. 100% odpadów stałych i ciekłych w procesie wytwarzania granulatów i włókien poliamidu 6 podlega recyklingowi wewnątrz firmy. Odzyskiwany jest w ten sposób podstawowy surowiec - kaprolaktam, który jest ponownie użyty w produkcji granulatu. Stilon brał udział w światowym programie branży chemicznej "Odpowiedzialność i Troska", w ramach którego firma dąży do prowadzenia swoich procesów wytwórczych w warunkach zapewniających ciągłą minimalizację oddziaływania na wszystkie elementy środowiska naturalnego, poprawę bezpieczeństwa technicznego oraz prewencyjne działania w zakresie ochrony zdrowia pracowników i społeczności lokalnej. Włókna i opakowania nie zawierają substancji szkodliwych wymienionych w REACH.
     Wszystkie wyroby posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex potwierdzający, że są one bezpieczne dla ludzi i środowiska oraz że można je stosować do produkcji wyrobów dziecięcych.

Nowa strona internetowa
Od września prezentujemy Państwu nową stronę internetową naszej firmy. Mamy nadzieję, że jest ona przejrzysta i funkcjonalna. Zapraszamy do zapoznania się z nią i przejrzenia naszej aktualnej oferty. W przypadku pytań lub uwag prosimy o kontakt: info@stilon.com.pl
17 Sep 2009 by admin1

<< Previous 1 2 Next >>

    Best viewed: 1280 x 1024 | color: 24 bit | IE 8.0 | Opera 10 | Java Script | Licznik odwiedzin strony: